GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 5191004
nr 519 1004
Figuriner
2 st, Rörstrand & (Fashold & Stauch) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:13:19
Rörstrand
Figuriner
nr 519 1004
Figuriner
Utrop: | 100 kr |
måndag 14 april 2008 |
Rörstrand